Нерестовий період 2019

Дата: 19.03.2019 11:07

З метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, відповідно до статей 14, 16, 38, 39 Закону України «Про тваринний світ», розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації від 15.03 2019р. №179 «Про посилення охорони водних біоресурсів під час нерестового періоду на водоймах Хмельницької області у 2019 році»

В нерестовий період любительська риболовля може бути дозволена органами рибоохорони у спеціально визначених водоймах однією поплавкою або донною вудкою і з одним гачком та спінінгом з берега.

Шановні мешканці Ганнопільської громади (рибалки)!

Просимо Вас в даний період бережно ставитися до водних біоресурсів, які готуються до нересту. Також, в разі виявлення фактів порушення «Правил любительського та спортивного рибальства» просимо Вас повідомляти про це.

Спільними зусиллями збережемо водні біоресурси!