Хмельницька область, Славутський район

Першість з волейболу

Дата: 18.03.2019 12:42
Кількість переглядів: 662

З метою популяризації волейболу як Олімпійського виду спорту, пропаганди здорового способу життя, а також задля відбору кращих гравців для участі в змаганнях обласного рівня 17 березня 2019 р. на базі Довжківського НВК було проведено Першість з волейболу серед жінок населених пунктів Ганнопільської ОТГ.Організатором змагань виступив відділ освіти, молоді, спорту , культури та туризму Ганнопільської сільської ради.

Участь у змаганнях взяло 5 команд: с.Великий Скнит, с.Ганнопіль, с. Довжки,с. Клепачі та с.Малий Скнит. Учасники змагалися за круговою системою. За підсумками змагань впевнену перемогу здобула команда господарів (с.Довжки). 2 місце посіла команда з Малого Скнита. Володарем почесного 3-го місця стали ганнопільчани. Учасників команд-переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами, медалями відповідного ступеня та цінними подарунками. А власністю команди-переможця став ще й спортивний кубок.