Марина Порошенко відвідала Інклюзивно-ресурсний центр Ганнопільської ОТГ

Дата: 06.03.2019 19:25

Сьогодні, 6 березня до Ганнопільської об’єднаної територіальної громади з робочим візитом завітала дружина Президента України Марина Порошенко.
Перша леді ознайомилася із діяльністю Інклюзивно-ресурсного центру Ганнопільської сільської ради Славутського району Хмельницької області, який обслуговує дітей з особливими освітніми потребами Ганнопільської, Берездівської, Улашанівської, Крупецької громад та Славутського району.
У Центрі створили всі умови для соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.
Марина Анатоліївна побувала в навчальних класах, поспілкуватися з педагогами та  вихованцями закладу.
"Нова українська школа неможлива без інклюзивної складової»,- зазначила Марина Порошенко.
Наприкінці візиту пані Марина поспілкувалася з місцевими журналістами, керівництвом та жителями громади.