А Сотня відлетіла в небеса...

Дата: 20.02.2019 15:40

Сьогодні, 20 лютого, Ганнопільська громада вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Цей пам'ятний день встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.
 Для вшанування героїв, які поклали свої життя на Майдані Незалежності, у закладах освіти та культури Ганнопільської громади зібралося багато небайдужих громадян, які хвилиною мовчання вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
У школах провели виховні години, де учні декламували вірші «Небесна Сотня», «Звернення сина до матері», «Сини України», «Горить свіча», в яких відчувалися біль, смуток і скорбота.
Присутні переглянули фільм «Зима що нас змінила» та запалили свічі-пам'яті.