Моделювання спроможної шкільної мережі як основи освітньої стратегії громади

Дата: 20.02.2019 14:15

В рамках шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», 19 лютого у Ганнопільську громаду завітали експерти проекту Айдер Сеїтосманов і Войтек Мархлєвський та партнери: представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та представники Управління освіти і науки Рівненської ОДА та провели практичний семінар-тренінг на тему: "Моделювання спроможної шкільної мережі як основи освітньої стратегії громади".
В ході зустрічі з керівництвом громади, освітяни обговорили оптимізацію шкільної мережі Ганнопільської об’єднаної територіальної громади шляхом забезпечення доступних і якісних освітніх послуг, створення системи збалансованого та ефективного використання бюджетних коштів.
Голова громади Маргарита Медведюк та її заступники провели гостям екскурсію по закладам освіти та показали нові впровадження в рамках Нової-української школи.
Окрім шкіл, відвідали Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганнопільської сільської ради, що надає послуги для дітей з особливими освітніми потребами Ганнопільської, Крупецької, Улашанівської громад та Славутського району.