13 лютого у Ганнополі відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Мельником

Дата: 14.02.2019 10:37

13 лютого у Ганнопільській сільській раді відбувся виїзний прийом громадян керівництвом району.
Прийом повинен був очолювати голова Славутської районної державної адміністрації Богдан Маршук, однак, у зв’язку з відрядженням, на заміну йому прибув його заступник Олександр Мельник.
Розпочався прийом із колективного звернення жителів громади щодо передачі в оренду місцевого ставка для рибогосподарських потреб. Даний ставок знаходиться за межами населеного пункту та перебуває у державній власності, тому Олександр Мельник пообіцяв підняти дане питання на обласному рівні та допомогти селянам з орендою ставка.
Після прийому громадян представники району та громади обговорили перспективний план регіонального розвитку Славутського району на 2019-2021 роки.
Також, відбулася розмова з представниками Служби автомобільних доріг щодо реконструкції автомобільних доріг загального користування, а саме: дорога з сполученням Великий Скнит – Рівки , Малий Скнит – Клепачі , Ганнопіль – Понора, Клепачі – Киликиїв.