Відбулася 39-та сесія Ганнопільської сільської ради

Дата: 13.02.2019 12:20

12 лютого 2019 року у приміщенні Ганнопільської сільської бібліотеки відбулася чергова 39 сесія Ганнопільської сільської ради.
Народні обранці розглянули 46 питань та прийняли по них відповідні рішення.
На сесії затвердили ряд програм, а саме: Програму соціально-економічного та культурного розвитку Ганнопільської сільської ради на 2019 рік, Програму навчання та підвищення кваліфікації працівників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів, керівників комунальних підприємств, установ і організацій Ганнопільської сільської ради на 2019-2020 роки, Програму по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають на території Ганнопільської сільської ради на 2019-2020 роки, Програму співфінансування Берездівської дитячої школи мистецтв, Програму співфінансування та утримання об’єктів спільного користування КП Славутський центр ПМСД та Центральної районної лікарні Славутського району, Програму розвитку трудового архіву.
Також на даному засіданні прийняли рішення про створення Центру надання адміністративних послуг.
Більшість питань порядку денного стосувалося земельних відносин.
Наприкінці засідання депутатам нагадали, що стартував новий етап електронного декларування.
Загалом сесія пройшла конструктивно. Усі рішення приймалися одноголосно.