Пройшов конкурс на вчителя-реабілітолога Інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 12.02.2019 14:19

12 лютого 2019 року відповідно до розпорядження Голови Ганнопільської сільської ради від 15.01.2019 року № 5/2019-р/к відбувся конкурс на заміщення вакантних посад Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Ганнопільської сільської ради Славутського району Хмельницької області.

До конкурсної комісії подали один пакет документів. Кандидат на посаду вчителя-реабілітолога був допущений до участі в конкурсі.

Після письмової частини конкурсу, конкурсна комісія поспілкувалася з претендентом: задавали питання щодо діяльності Інклюзивно-ресурсного центру та обговорювали завдання і обов’язки вчителя-реабілітолога.

Ознайомившись із письмовими, практичними та усними ситуативними відповідями, конкурсною комісією буде прийняте відповідне рішення.