Наша молодь зайняла призові місця на районному турнірі з шахів

Дата: 12.02.2019 10:52

Учні Малоскнитського навчально-виховного комплексу Ганнопільської сільської ради прийняли участь у IX районному шаховому турнірі присвяченому пам’яті колишнього директора та керівника шахового гуртка Сергія Андроновича Яцюка, який відбувся 9 лютого 2019 року в гостинному залі Берездівського ліцею
Серед учасників були команди  з Берездова, В.Правутина, М. Правутина, М. Скнита, Манятина, Дякова, Крупця, Миньківців та Бачманівки.
Інтелектуальна боротьба шахістів тривала близько чотирьох годин!
У юніорському поєдинку Юрчук Артем з Малого Скнита виборов 1 місце, 3 місця серед учнів зайняли Поночовний Іван (Малоскнитський НВК) та Поночовна Софія (Малоскнитський НВК).
За підсумками змагань наша команда зайняла третє місце, за що нагороджена почесними грамотами, медалями та цінними подарунками.