Пам'ятай про правила поведінки під час купання на Водохреща!

Дата: 18.01.2019 08:57

Шановні жителі Ганнопільської громади!
У зв’язку із святкуванням 18 січня водохресного Святвечора та 19 січня Водохрещення Господнього, яке передбачає церемонію освячення води на берегах річок, водоймищ, скупчення людей поблизу водних об’єктів та безпосередньо на кризі, купання людей в ополонках та у відкритих водоймах, зростає загроза загибелі людей на воді.
З метою забезпечення безпеки і охорони життя людей та недопущення їх загибелі на водних об’єктах, дотримуйтеся основних правил поведінки на водних об'єктах під час святкування Водохреща:
- якщо Ви вирішили зануритися у воду порадьтеся спочатку із лікарем;
- утримайтеся від купання, якщо у Вас хворе серце;
- не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння. Алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку;
- у жодному разі не намагайтеся зігрітися алкогольними напоями.
Особливу увагу слід звернути на те, як правильно зігрітися після тривалого перебуванні на холоді. У жодному разі не можна раптово занурювати ноги в гарячу воду чи відігрівати їх на гарячій батареї. Швидке нагрівання може призвести до виникнення тромбозу судин та ускладнити перебіг захворювання. Зігрівати потерпілого потрібно поступово.
Можна зробити легкий масаж кінцівок.
Якщо чутливість і колір шкіри відновились, то в подальшому лікуванні немає потреби, в іншому випадку - негайно зверніться до лікаря.
Крім того, не вирушайте на водоймища поодинці – це небезпечно! Краще перебувати в місцях спеціально облаштованих для святкування!
Шановні громадяни пам’ятайте, що дотримання елементарних правил безпеки – це запорука вашого благополуччя!