Керівники громади відвідали Великоскнитський НВК

Дата: 17.01.2019 15:48

17 січня голова Ганнопільської об’єднаної територіальної громади Маргарита Медведюк і начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Віктор Власюк з робочим візитом завітали до Великоскнитського навчально-виховного комплексу.
У ході зустрічі з директором Великоскнитського НВК, обговорили облаштування класів та ремонт навчального закладу, оглянули новітні технології, які були закуплені у 2018 році.
Приємно порадувало те, що учні вправно користуються новітніми технологіями, виконують завдання на сучасних мультимедійних дошках, які допомагають краще засвоїти інформацію. Першокласники вміло використовують лего для складання слів та використовують сучасний плазмовий телевізор, який діти під час навчального процесу можуть дивитись без обмежень, адже він не завдає шкоди здоров’ю. Незабаром у них відбудеться свято Букварика, до якого вони ретельно готуються.