Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


Сьогодні, 14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України № 945/2006 від 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційне повідомлення про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. Цього дня ми всі віддаємо шану тим, хто ціною власного здоров'я й життя захистив увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.
У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи брали участь більше 650 тисяч чоловік, десятеро з яких проживає на території Ганнопільської об’єднаної територіальної громади. Сьогодні представники нашої громади завітали до своїх рятівників зі словами вдячності та подарунками.
Шановні ліквідатори, саме завдяки вашому подвигу ми живемо, насолоджуємося життям та мріємо про щасливе майбутнє. Дякуємо Вам за самовідданість, мужність, героїзм, та високий професіоналізм.
Міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди Вам та Вашим рідним. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.« повернутися до списку новин