На Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов!

За прогнозом українського Гідрометцентру  внаслідок впливу активного циклону 13-14 грудня на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, слабка хуртовина, вітер  північно-західний   7-12  м/с.  Температура  повітря протягом доби  від  4° морозу  до  1° тепла на дорогах  ожеледиця.
Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках вулиць і доріг, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального   господарства та  будівельної  галузі.
Рекомендуємо не планувати поїздок на далекі відстані та по можливості обмежити користування власним автотранспортом. Якщо ж виїзд є вкрай необхідним – вибирайте безпечний швидкісний режим, користуйтеся протитуманними фарами або ближнім світлом фар, пасками безпеки, дотримуйтеся безпечної дистанції та правил паркування.