Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

День місцевого самоврядування пройшов по особливому

За ініціативою керівництва  Ганнопільської обєднаної територіальної громади День місцевого самоврядування пройшов по особливому.

Розпочався він з зустрічі учнівської ради старшокласників, які завітали до адмінбудинку Ганнопільської громади  з привітаннями. Школярі підготували чудові виступи та відзначили очільників громади грамотами.

Після  урочистостей, школярі спробували себе у ролі посадових осіб органів місцевого самоврядування.  Згідно наказу  учнівського комітету було  призначено  голову, заступників, головного бухгалтера, секретаря, спеціалістів юридичного, земельного та інших відділів, методистів відділу освіти. Новопризначені працівники вирішували повсякденні питання громади згідно посадових обов’язків: приймали та реєстрували вхідну документацію, робили відповіді на звернення, працювали з  ProZorro, реєстрували народження, провели нараду. Також школярі висловили свої побажання щодо розвитку Ганнопільської громади, розказали про проблеми та запропонували шляхи їх вирішення.

Дане  дійство закінчилося підведенням підсумків: діти поділилися  враженнями, отримали досвід роботи та багато корисної інформації для того, щоб розуміти сучасні політичні процеси та поступово визначатись із майбутньою професією.

Голова Ганнопільської об’єднаної територіальної громади Маргарита Медведюк подякувала школярам за таке чудове привітання  та закликала юних громадян цікавитися життям громади, бути активними та небайдужими, і можливо, за деякий час, сьогоднішні гості стануть посадовцями, та вирішуватимуть питання життєдіяльності нашої громади у майбутньому.« повернутися до списку новин