З Днем Збройних Сил України!

Дата: 05.12.2018 16:10

Шановні військовослужбовці, ветерани, захисники Української держави!
Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає вас з Днем Збройних Сил України!
На Ваших міцних плечах тримається мир та спокій кожної родини українського народу, а Ваші мужність та самовідданість вселяють впевненість у майбутнє.
Дякуємо кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України у ці непрості часи випробувань для нашої держави.
Бажаємо всім українським військовослужбовцям  злагоди, міцного здоров’я,  надійного тилу, щастя та добра! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.