Минуло три роки із дня обрання головою Ганнопільської об’єднаної територіальної громади Маргариту Іванівну Медведюк

Дата: 26.11.2018 11:26

25 листопада минуло три роки із дня обрання головою Ганнопільської об’єднаної територіальної громади Маргариту Іванівну Медведюк.
Колектив Ганнопільської сільської ради вітає Маргариту Іванівну з визначною датою.
Своєю сумлінною працею, принциповістю, енергійністю, добросовісним відношенням до виконання службових обов’язків Ви здобули авторитет і повагу серед колег по роботі та односельців.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя.
Нехай у Ваших службових справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях наповниться новими злетами та досягненнями.
Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.