У Ганнопільській громаді відсвяткували День села Хоняків, День села Ганнопіль та День працівників сільського господарства України

Вихідні у Ганнопільській громаді були насичені святковими танцями, співом та позитивними емоціями. У ці дні відсвяткували три свята: День села Хоняків, День села Ганнопіль та День працівників сільського господарства України.
17 листопада відбувся святковий концерт у селі Хоняків, а 18 листопада  - у селі Ганнопіль. Яскравим дійством стало святкування Дня села, адже, до цього свята з року в рік тут підходять креативно.
Люди з’їхались з різних куточків, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками та розповісти про себе.
З теплими словами до своїх односельчан звернулася голова громади Маргарита Медведюк. Вона привітала жителів з Днем села, а працівників сільського господарства з професійним святом.
Селяни, як завжди, радо зустрічали гостей. На концерт «Моє село – краплиночка на карті», завітала помічник-консультант Народного депутата України Романа Мацоли Васильєва Людмила Юріївна, яка відзначила активних жителів нашої громади грамотами. Отець Георгій Святомихайлівської церкви привітав мешканців громади з престольним празником.
Глядачів порадували виступи колективів будинків культури Ганнопільської громади, аматорського колективу «Кумоньки-голубоньки» Берездівської громади та колективу Славутського міського будинку культури. Дітлахам сподобалась дитяча розважальна програма.
Після урочистостей та концертної програми, присутні посмакували солодощами та українськими стравами.