Представники громади привітали свою жительку з 95-річчям

Дата: 20.11.2018 11:20

16 листопада відзначила своє поважне День народження – 95-річчя, жителька села Хоняків, людина із великим трудовим та життєвим досвідом Мельничук Ольга Юхимівна.
Від імені Ганнопільської сільської ради привітати її з визначною подією завітали староста сіл Хоняків, Прикордонна Улашанівка, Понора Пашко Віктор Васильович та завідувач Хоняківським будинком культури Пашко Таїсія Володимирівна. На адресу Ольги Юхимівни пролунали теплі слова вітань і побажання здоров’я, довголіття та добробуту.
Багата на всілякі події доля бабусі Ольги. За 95 років пережила чимало. Все своє життя присвятила сім’ї та роботі, виховала двох синів та п’ять дочок, а трудові будні провела у колгоспі.
Негаразди загартувували в ній дух непохитної жінки, яка на своєму життєвому шляху пережила безліч тяжких і щасливих моментів. І за це Господь подарував їй довголіття.