У Ганнопільській громаді ведуться роботи по встановленню зупинок та ремонті доріг

Дата: 19.11.2018 14:42

Питання ремонту, стану та утримання автомобільних доріг є завжди актуальними серед населення, тому постійно перебувають на контролі у місцевої влади. Ось уже декілька днів продовжується ремонт дороги до села Хоняків.
Це село знаходиться за 11 кілометрів від центру громади. Кожного дня по цій дорозі здійснюється довіз школярів. Задля комфортного очікування громадського транспорту паралельно ведуться роботи по встановленню автобусних зупинок. У листопаді нову автобусну зупинку встановили у селі Прикордонна Улашанівка. Згодом планують встановити у Понорі.
Керівництво громади звертається до всіх водіїв – з розумінням поставитись до тимчасових незручностей в місцях проведення дорожніх робіт та дотримуватись вимог правил дорожнього руху.