З Днем працівників сільського господарства України

Дата: 15.11.2018 15:06

Шановні аграрії України!
Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає вас з Днем працівників сільського господарства України, святом дбайливих господарів.
Ваша праця нелегка та мозоляста, однак, вона є визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання.
Дозвольте від щирого серця подякувати вам -  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського народу, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю і своєї землі.
Особливі слова подяки висловлюємо аграріям Ганнопільської громади, які працюють на її благо, наповнюють місцевий бюджет, піклуються про своїх жителів. Завдяки  вашому професійному досвіду, природній  мудрості, працелюбності, наполегливості  живе українське село, колоситься золотиста нива та розвивається сільське господарство на території нашої об’єднаної громади.
Міцного Вам здоров’я, добра та подальших успіхів в ім’я розквіту нашої Батьківщини.