В селі Понора забезпечили благоустрій кладовища власними силами

Дата: 13.11.2018 12:58

Кажуть, є дві абсолютні істини – це народження і смерть. Так влаштований світ. І ніхто з нас, смертних, не в змозі змінити плин подій. Цвинтар - це місце пам’яті про рідних, близьких, друзів, яких уже немає серед живих, це місце спогадів і суму. Моральний обов’язок кожного – долучитися до наведення порядку у цьому святому місці.
Так, 9 листопада , завдяки працівникам Ганнопільського навчально-виховного комплексу, Ганнопільської служби пожежної охорони, Великоскнитського лісокомунального підприємства, старости та жителів села Понора було проведено вирубування кущів, викорчовування порослих та зрізання аварійних дерев на території кладовища в селі Понора.
Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради висловлює всім небайдужим людям слова щирої подяки, за те, що спільними зусиллями навели порядок на кладовищі.
Роботи з благоустрою кладовищ на території громади тривають.