З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 08.11.2018 14:42

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Своєю працею Ви зберігаєте, розвиваєте та відтворюєте безцінні духовні скарби нашого народу: пісню і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості.

У цей святковий день, хочемо подякувати працівникам будинків культури, бібліотек, учасникам аматорських колективів нашої громади за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки. Ваша підтримка, розуміння, добре серце, ініціативність та творча думка несуть лише позитивні зміни в суспільному житті громади.

Переконані, що Ви й надалі докладатимете максимум зусиль задля духовного розквіту рідного краю.

Бажаємо Вам міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів під мирним небом незалежної України.