У Ганнопільській громаді відбувся виїзний прийом громадян, за участю першого заступника голови Славутської районної державної адміністрації Мельника Олександра Вікторовича

Дата: 01.11.2018 15:03

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань та надання кваліфікованого роз’яснення, 1-го листопада у Ганнопільській громаді відбувся виїзний прийом громадян, за участю першого заступника голови Славутської районної державної адміністрації Мельника Олександра Вікторовича.

В ході прийому жителями сільської ради піднімалось ряд важливих питань, зокрема:

1) автобусного сполучення за марштуром село Соснівка – місто Славута;

2) зниження швидкості руху транспортних засобів на дорозі загального користування у селі Ганнопіль по вулиці Соборній, шляхом встановлення лежачого поліцейського;

3) надання одноразової грошової допомоги на поховання за рахунок коштів державного бюджету.

Також, з Олександром Вікторовичем, поспілкуватися працівники Ганнопільської громади, стосовно питань, які потребують нагального вирішення.