У Ганнополі триває реконструкція котельні дитячого садочка "Подоляночка"

Дата: 31.10.2018 15:16

У Ганнополі, під час осінніх канікул, проводять реконструкцію котельні дитячого садочка «Подоляночка».
Проектом передбачено заміна покрівлі, твердопаливних котлів та встановлення сучасної системи опалення, що слугуватиме для ефективного енергозбереження, економії палива, скорочення бюджетних видатків за спожиті енергоносії
Рішення, охоплені проектом, дозволять забезпечити  належний температурний  режим в будівлі дитячого садочка та створять комфортні умови для  дошкільнят.
Це вже 6 реконструйована котельня у Ганнопільській громаді. Наступною стане котельня Киликиївського НВК, по якій вже виготовили проектно-кошторисну документацію. Роботи по капітальному ремонту котельні в Киликиєві проводитимуться у 2019 році.