Відбулися заходи до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 26.10.2018 12:59

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 74-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у Ганнопільській громаді було проведено ряд заходів:

- історико-патріотична викладка літератури «Рокам ніколи пам’яті не стерти»;

- бесіда у книжкової виставки «Допоки пам’ять в серці не згасає»;

-  історична хвилина біля книжково-ілюстративної виставки «На пам’ять не покладено табу»;

- у читальному залі Ганнопільської бібліотеки організована інформаційна викладка літератури «України в полум’ї війни».

Також, відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблих у Другій світовій війні.