Першокласники Ганнопільської громади навчатимуться за допомогою новітніх технологій

Дата: 26.10.2018 12:17

В рамках реалізації плану заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», усі перші класи закладів освіти Ганнопільської громади забезпечили комп’ютерною технікою та дидактичними матеріалами. Для їх придбання використали державні кошти та кошти місцевого бюджету.
Тепер, у Ганнопільському, Великоскнитському, Довжківському, Клепачівському, Малоскнитському та Киликиївському навчально-виховних комплексах, першокласники навчатимуться за допомогою новітніх технологій, що спонукатиме стрімке підвищення інтересу учнів до навчання. А відомо, що формування в учнів стійкого активного інтересу є визначальною метою сучасної шкільної освіти.
Все це  спрямовано на розвиток дитини та мотивації її до навчання.