З Днем поштового зв'язку

Шановні працівники пошти!

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з Днем поштового зв’язку.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

Ваша невтомна праця забезпечує зв'язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку яготинського краю.

Тож, у цей святковий день, прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

Бажаємо Вам  міцного здоров’я, щастя, достатку в родинах, успіхів у роботі та радості від спілкування з людьми.