З Днем працівників освіти

Дата: 05.10.2018 11:40

Шановні освітяни Ганнопільської громади!
Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з професійним святом – Днем працівників освіти.
Ваша професія – це наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Ви відкриваєте перед нашими дітьми планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та Батьківщини.
Тож у цей святковий день прийміть слова подяки за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.
Нехай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, щастя, успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності та творчої наснаги.