На засіданні земельної комісії обговорили питання щодо сплати заборгованості та підвищення ставки орендної плати за паї до 8%

Дата: 04.10.2018 11:01

3 вересня у приміщенні Ганнопільської сільської ради відбулося засідання земельної комісії за участю представників сільської ради та Славутської районної державної адміністрації.

Були обговорені питання щодо сплати заборгованості та підвищення ставки орендної плати за паї до 8%, адже  серед численної гвардії фермерів Славутського району помітна тенденція до значного підвищення обсягу орендної плати за використання земельних часток (паїв).

Фермери піднімають орендну плату для того, щоб закріпитися в сільськогосподарському бізнесі.

На комісію були запрошені фермери Ганнополя та Киликиїва. Вони підтримали підвищення орендної плати.

Надалі будуть проводитися зустрічі з фермерами інших сіл.