1 жовтня - Міжнародний День людей похилого віку

Дата: 28.09.2018 09:50

1 жовтня у всьому світі відзначають  Міжнародний День людей похилого віку.

Цей день є визначним і особливим, адже кожен із нас повинен пам’ятати про свою історію, вшановувати і надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, бо саме вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

Шановні  представники старшого покоління, Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради висловлює Вам  безмежну вдячність за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість.  Від щирого серця бажаємо Вам миру, добра і  здоров’я, оптимізму і довголіття, родинного затишку, любові і тепла від Ваших рідних!