30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 28.09.2018 09:21

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сучасні бібліотеки – справжні центри інтелектуального та духовного життя. Вони відіграють важливу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів – хранителів культури і мудрості поколінь.

Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

У цей святковий день бажаємо Вам творчої наснаги і натхнення, щастя, добробуту та любові.