На базі Довжківського НВК пройшли спортивні змагання з міні-футболу та волейболу, приурочені Дню фізичної культури та спорту.

Дата: 17.09.2018 14:47

16 вересня на базі Довжківського НВК пройшли спортивні змагання з міні-футболу та волейболу, приурочені Дню фізичної культури та спорту.

У змаганнях приймали участь команди с. Малий Скнит, с. Великий Скнит, с. Понора. с. Киликиїв, с. Ганнопіль та м. Славута.

У турнірі з волейболу ІІІ місце виборола команда с. Киликиїв, ІІ місце - команда с. Довжки , переможцями  стала команда м. Славута.

У змаганнях з міні-футболу ІІІ місце посіла команда с. Киликиїв, ІІ - команда с. Ганнопіль, перемогу виборола команда з с. Малий Скнит.

Усі команди переможці та призери змагань були нагороджені цінними подарунками та грамотами відповідного ступеня.