З Днем працівників пожежної охорони

Шановні працівники пожежної охорони!

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з професійним святом - Днем працівників пожежної охорони.

Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей.

Ви з честю забезпечуєте надійний захист національного багатства та людського життя від вогню.

Особливі слова подяки  адресуємо працівникам Ганнопільської сільської  пожежної охорони та працівникам пожежних команд   СЛП «Великоскнитське» і СФГ «Клепачівське».

Працівники Ганнопільської сільської пожежної охорони зустрічатимуть свято в  оновленому приміщенні. У кінці 2017 року провели капітальний ремонт приміщення: замінили  вікна, двері та покрівлю, утеплили  стіни, а у 2018 році провели внутрішнє оздоблення кімнат  пожежної  охорони. Всі  підрозділи рятувальників забезпечені технікою та  аварійно-рятувальним обладнанням   для здійснення дій за призначенням,  особовий склад  захисним одягом та спорядженням.

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай у Вас буде якомога менше тривожних викликів. Нехай у Ваших домівках панують мир і злагода, а Господь Бог оберігає Вас від усіляких негараздів.