З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з Днем фізичної культури і спорту України – святом яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей.

Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

В цей святковий день щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання Ганнопільської громади та України вцілому!