Вихованцям садочка "Журавлик" створили комфортні умови

Дата: 30.08.2018 15:11

У Ганнопільській громаді завершився капітальний ремонт покрівлі дитячого садочка «Журавлик» Великоскнитського НВК. В рамках даного проекту було замінено покрівлю, утеплено горище, проведено влаштування водостічних труб, жолобів та відмостки. Окрім того, було проведено ремонт системи опалення та встановлено нові електричні котли,

Дані заходи покращать якість умов навчально-виховного процесу, безпеку життєдіяльності, санітарно-гігієнічні норми для перебування діток та  персоналу в дошкільному закладі, забезпечать належний температурний режим у приміщенні.

Ми прагнемо створити комфортні умови для виховання підростаючого покоління та забезпечити міцне здоров’я учасників навчально-виховного процесу.