З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі школярі, студенти та працівники навчальних закладів!

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з Днем Знань та початком нового навчального року.

У цей день розпочинається дорога у майбутнє кожної людини, старт новим справам та планам, підкорення нових вершин у світі знань. Це особливий день для тих, хто вперше у житті  переступає поріг школи. Не менш важливим він буде для випускників, яким вже дуже скоро доведеться обирати професійну стежину.

Тож, з нагоди Першого вересня, бажаємо Вам, шановні учні та студенти, на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Батькам та працівникам навчальних закладів – наснаги та терпіння. Нехай Ваші старання, самовіддана праця, мудрість та турбота повернуться Вам сторицею.

Щасливої дороги у країну Знань, Доброти та Справедливості!