У Ганнополі відбувся Кубок Ганнопільської громади з волейболу

23 серпня 2018 р., з нагоди відзначення 27 річниці незалежності України, Ганнопільською сільською радою, за сприяння  ГО «Інститут солідарності громад» Романа Мацоли було організовано та проведено відкритий кубок Ганнопільської громади з волейболу. Змагання відбувалось на базі Ганнопільського НВК. Участь у заході взяли 4 команди: с. Довжки, с. Малий Скнит, с. Понора та м. Славута.

За підсумками змагань почесне третє місце виборола команда с. Понора. Другими стали волейболісти м. Славута. Переможцями змагань, здобувши впевнені перемоги у всіх поєдинках, стала команда с. Довжки. Команда-переможець та призери змагань були нагороджені медалями відповідного ступеня, окрім того команда-переможець отримала почесний кубок. Команда с. Малий Скнит була нагороджена втішним призом – волейбольним м’ячем. Нагороду кращого гравця турніру здобув волейболіст команди с. Довжки Дячук С.Л. Усі призи були придбані за сприяння ГО «Інститут солідарності громад» Романа Мацоли.