Працівники Ганнопільської сільської ради відвідали могилу Юрія Ковальчука, провели покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам та до пам’ятника Т.Г. Шевченка.

Дата: 27.08.2018 14:05

24 серпня працівники Ганнопільської сільської ради відвідали могилу Юрія Ковальчука, та побували біля меморіальної дошки, відкритої у пам’ять про учасника антитерористичної операції на Сході країни.

Відповідно до Указом Президента України № 98/2018 від 6 квітня 2018 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку", Юрія Анатолійовича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). На могилі поклали квіти та пом`янули молитвою.

На могилі поклали квіти та пом`янули молитвою.

В той же день провели покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам та до пам’ятника Т.Г. Шевченка.