Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Відбулась чергова сесія Ганнопільської сільської ради

Сьогодні, 25 червня 2018 року в Ганнопільському сільському будинку культури відбулась 31 сесія VII скликання під керівництвом сільського голови Медведюк Маргарити Іванівни.  В роботі сесії взяли участь депутати Ганнопільської громади, старости та спеціалісти відділів сільської ради.

На порядок денний виносились питання:

- про внесення змін до бюджету Ганнопільської сільської ради;

- про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період;

- про встановлення на території Ганнопільської сільської ради місцевих податків і зборів на 2019 рік;

- про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок, встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та інші.

Серед головних питань порядку денного виносилось питання щодо створення відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Ганнопільської сільської ради.

 Під час сесії були також присутні капітан поліції Возгречко Сергій Миколайович –  заступник начальника Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області, який повідомив про наміри тісної співпраці з Ганнопільською громадою та дільничний офіцер поліції Сектору превенції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції Тетерук Дмитро Володимирович.

Маргарита Іванівна подякувала всім депутатам та присутнім за злагоджену та плідну роботу, а також вирішення і врегулювання усіх поставлених на порядок денний питань.« повернутися до списку новин