Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Вітаємо із закінченням школи!

Ось і добіг до свого завершення ще один навчальний рік. Щирі сльози та обіцянки дружити після школи, креативні сукні, вітання і сльози батьків – саме так в школах Ганнопільської громади проходило свято випускного. Саме в цей день вчителі зморені і водночас щасливі за своїх учнів проводжали їх на дороги самостійного життя, адже вони багато років розкривали перед ними таємниці наук, вболівали не менш ніж батьки, раділи їхнім успіхам і засмучувалися через їх невдачі. Ганнопільська громада пишається цього річ 37 випускниками. І сьогодні, дивлячись на них, таких гарних і таких дорослих, ми впевнені, що вони є достойними доньками та синами своїх батьків та України.

 Тому, якби не склалась доля, в який куточок України чи світу Вас не закинуло б, завжди пам’ятайте тепло рідного дому, ніжну мамину колискову пісню, батьківську мудрість і знання, подаровані Вам вчителями.

Тож від виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради щиро бажаємо кожному з вас, випускники, сміливо ступити на стежку дорослого життя, зберігши на своїх обличчях ті щирі безтурботні посмішки дититства; впевненість у своїх силах, досягти успіху в обраному фаху та постійно відчувати допомогу й розуміння від тих, хто буде поруч!« повернутися до списку новин