Здоровий та корисний відпочинок учнів Ганнопільської громади

Дата: 11.06.2018 14:43

Непомітно пролетів ще один навчальний рік та розпочались довгоочікувані канікули. І тому для проведення гарного та корисного відпочинку в Ганнопільській громаді з 8 червня 2018 року стартувала оздоровча  кампанія-2018.

За кошти обласного бюджету планується оздоровити 5 дітей з Ганнопільської громади, а за кошти державного бюджету в таборах вже оздоровились 6 діток. Також 14 дітей пільгових категорій поїхали в ДОТ «Агатівка, що на Рівненщині, а на базі ДОТ «Світанок» оздоровлюється 34 дитини.

Діти-переможці районних олімпіад з навчальних дисциплін та учасники спортивних змагань обласного рівня відпочиватимуть з 9 липня в ДОТ «Кабельник» Одеської області.

Відпочинок у таборах продовжується і обіцяє подарувати дітям ще більше вражень, нових друзів та цікавих подій.