Земля поза межами населених пунктів у власності громади

Дата: 08.06.2018 14:55

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України з 1 лютого 2018 року розпочався процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад.

Цього тижня,  в Головному управлінні Держгеокадастру в Хмельницькій області, за участі заступника голови адміністрації Валерія Олійника, відбулося урочисте вручення наказів про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність 13 об’єднаним територіальним громадам Хмельниччини, серед яких була Ганнопільська громада.

Голова сільської ради Медведюк Маргарита Іванівна взяла участь у церемонії підписання акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність громади.