З Днем журналіста України

Дата: 06.06.2018 12:54

Шановні працівники засобів масової інформації! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем журналіста України!

Щорічно, 6 червня в Україні відзначають День журналіста. Свято встановлено згідно з Указом Президента України в 1994 році в день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.

День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне життя без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя. Адже нелегкою та надзвичайно відповідальною справою являється професія журналіста – щодня бути у вирії подій, щоби першими принести в суспільство об’єктивну картинку сьогодення. Своєю щоденною працею, Ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови України та громадянського суспільства.

Тож бажаємо Вам творчих злетів, натхнення, добробуту, миру та безліч можливостей для професійного зростання і самореалізації!