Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Нарада з підприємцями громади

15 травня 2018 року сільський голова Медведюк М.І. провела нараду за участі підприємців Ганнопільської сільської ради. Першим питанням винесеним до розгляду була довідка комісійного обстеження  торгівельних об’єктів, яке проводилось лікарем з загальної гігієни державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Славутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Козири О.В.

 В ході наради піднімались питання щодо підвищення заробітної плати, належного ведення документації, вчасної сплати податків, створення умов для дотримання особистої гігієни персоналу, відсутності форменного одягу, забезпечення проточною водою об’єктів, належного догляду за складськими приміщеннями і тому подібне.  

Підсумовуючи нараду Маргарита Іванівна  наголосила на необхідності  забезпечення благоустрою та порядку на прилеглих територіях  до  об`єктів сфери обслуговування та  відповіла на ряд питань, що  турбують приватних підприємців.« повернутися до списку новин