Приємний захід до Дня Матері

Дата: 15.05.2018 09:43

14 травня 2018 року в відремонтованій районній центральній бібліотеці відбувся святковий захід присвячений до Дня Матері. За участі народного депутата України Романа Мацоли, керівництва району, представників об’єднаних територіальних громад Славутчини, громадкості та учасників художньої самодіяльності матері героїні отримали приємні вітання та квіти з нагоди такого прекрасного душевного свята.

Участь в заході взяли також представники Ганнопільської громади. Зокрема голова сільської ради Медведюк М.І. привітала своїх землячок, які теж мають почесне звання України «Мати-героїня»: Сищук Валентину Миколаївну - жительку села Понора та Петричук Валентину Сергіївну - жительку села Рівки, побажавши їм та всім присутнім на заході міцного здоров’я та безмежної втіхи від діток!