З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Дата: 08.05.2018 09:53

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та вірного служіння своєму народу.  9 травня разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність та відданість тих, хто здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Саме подвиг ветеранів Другої світової війни надихає сучасних героїв на нові героїчні вчинки. Адже, завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Вітаємо усіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної війни та вогонь сьогодення. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!