огляд-конкурс художньої самодіяльності "Барвограй"

Дата: 04.05.2018 16:35

Сьогодні відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності «Барвограй» серед навчальних закладів середньої та позашкільної освіти Ганнопільської громади. В даному конкурсі взяли участь 7 навчальних закладів. Обдаровані діти вразили глядачів та членів журі сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і сценічною виразністю голосу. За підсумками журі, головою якого був начальник освіти Власюк В.М., були відібрані кращі номери для подальшої участі в районному конкурсі.

Адже, саме такий огляд-конкурс стає стимулом для розвитку талантів, обдаровань, виявом художніх творчих здібностей дітей. Тож бажаємо перемог, творчого розвитку та активної участі у мистецькому житті району, області, країни.