Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

зміни в законодавстві

Доводимо до відома, що 22.03.2018 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

Згідно із вказаним Законом  «будівельна амністія» розповсюджується на наступні об’єкти:

  1. Незначного класу наслідків, зокрема, на індивідуальні житлові, садові та дачні будинки, господарські будівлі й споруди площею до 300 кв.м., які були збудовані з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року без відповідних документів дозвільного характеру;
  2. Будівлі та споруди сільського господарського призначення, які зведені до 12 березня 2011 року та належать до незначного класу наслідків ССІ.

Прийняти в експлуатацію такі об’єкти можливо буде виключно за умови, що вони відповідають будівельним нормам та цільовому призначенню земельних ділянок, на яких розташовані, а також за результатами технічного обстеження таких об’єктів.

Щоб оформити документи необхідно буде звернутися до органів державного архітектурно-будівельного контролю із відповідною заявкою, що розглядається безоплатно протягом десяти робочих у порядку, встановленому чинним законодавством.« повернутися до списку новин