Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

"Подаруй Великодній настрій"

  Великдень або Свято Світлого Христового Воскресіння – одне з найголовніших свят року для всіх православних християн. Великдень завжди асоціюється з писанкою. Розписане по-мистецьки яйце створює особливий, святковий настрій.

  Учні навчальних закладів Ганнопільської сільської ради також з нетерпінням чекають цього свята, саме тому вони з великою радістю та відповідальністю підготувались до заходу «Подаруй Великодній настрій», який відбувся 10 квітня 2018 року на території Ганнопільського сільського будинку культури. В рамках заходу були представлені Великодні кошики, писанки, вишиті рушники та святкові композиції.

  Не дарма, ведучі заходу наголошували про роль писанки, адже в центрі Ганнопільської сільської ради виросло деревце із писанок, зроблене школярами громади. Така робота сприяла творчості дітей, вихованню любові і поваги до свого, рідного, українського. А ще співпраця дітей і дорослих – стежка до добра, поваги, любові, взаєморозуміння. Традиційно захід супроводжувався українськими народними та сучасними піснями у виконанні аматорів культури Ганнопільської громади.

  На завершення свята від виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради учасники отримали подарунки і побажання кожному з радістю і чистими помислами в серці провести Світле Христове Воскресіння!

 « повернутися до списку новин