Заходи по ліквідації залишків снарядів Другої світової війни

Дата: 25.07.2017 15:42

25 липня на території Ганнопільського парку, групою піротехнічних робіт, були проведені заходи по ліквідації залишків снарядів Другої світової війни.

Дякуємо жителям Ганнопільської громади, які розуміючи всю серйозність ситуації, про небезпечну знахідку, повідомили виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради.

Шановні мешканці громади, у разі виявлення підозрілих предметів, які  можуть становити небезпеку просимо негайно сповістити про це на оперативну лінію 102, повідомити аварійні чи спеціальні служби; не підходити та не торкатись небезпечних предметів; вжити усіх можливих заходів для гарантування особистої безпеки, недопущення до небезпечної зони людей і транспорту, які не беруть участь у ліквідації наслідків, а також тварин!!!